Повторно скандалозно видео: Момче на ТикТок испука рафал со калашников

Повторно скандалозно видео на социјалната мрежа ТикТок. Овој пат младо момче испука рафал со калашников.

Видеото е објавено на Твитер и веднаш покрена негативни реакции на социјалната мрежа.

 

-Се молиме ние обичните смртници да не залута нешто накај нас..., се вели во објавата.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.09.2020 - 20:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега