Пожар вечерва беснее во Петровец

Вечерва беснее пожар во селото Коњаре во Општината Петровец. За ова информираа од Пожарна Скопје.

- Пожар во с.Коњаре о.Петровец работиме на терен за повеќе информации ке ве известиме подоцна, напишаа на Фејсбук страницата.

Претходно пожар беснееше во Бардовци.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.09.2019 - 21:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега