Пожар во куќа во Охрид

Пожар избувнал вчера во семејна куќа во Охрид, информираат од МВР.

 

Во 13:15 часот во Полициската станица Охрид, 54-годишниот О.С. од село Лескоец, охридско, пријавил пожар во неговата куќа, кој настанал во 02.15 часот, а бил изгаснат од страна на неговата сопруга и соседите. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

12.10.2018 - 16:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега