Позната манекенка пронајдена мртва

Славната Анабел Нилсон е пронајдена мртва во својот дом, а според полицијата на телото на 40-годишната убавица нема траги на насилство.

Анабела била хероински зависник од 16 години, а своевремено твредела и дека само тоа ја спречувало да не извши самубиство.

Таа е сестра на популарната Кејт Мос, а последен пат жива ја видел нејзиното момче.

Тој во една прилика и ја запросил, но таа го одбила, поради што долго време жалела.

 

 

 

 

18.07.2018 - 15:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега