Пред нас е спарна ноќ - Температурите пред полноќ низ Македонија

Ова се температурите пред полноќ низ Македонија, надвор сеуште е топло, а не чека и таква ноќ.

Утре топло со препораки да не се излегува до 17 часот, да се носи лесна облека, да се пијат течности и да се заштитите од сонцето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2019 - 23:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега