При пожар изгоре покривот на куќа во Скопје

Вчера во 09:16  часот во СВР Скопје, 36-годишната Т.Ј. од Скопје пријавила дека настанал пожар во куќа во нејзина сопственост на ул.„Малешевска“, при што опожарен бил дел од покривот. Пожарот е изгаснат од Противпожарната единица од Скопје. Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.01.2020 - 14:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега