Причина за славење - најблиските и фановите им честитаат на Каролијна Гочева и нејзиниот сопруг

Македонската пејачка Каролина Гочева е јавна личност која ретко објавува фотографии од приватноста на социјалните мрежи.

Таа остана резервирана и овој пат, но затоа фановите и медиумите сепак одлулила да ја потсетат на овој убав ден и да ѝ честитаат.

Пред три години таа и нејзиниот сопруг Михаил Корубин.

Пејачката отсекогаш сакала да ја чува приватноста за себе, па така и овој пат не сподели некоја емотивна порака или момент од здравица за годишнината.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.09.2020 - 11:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега