Пријава за сексуално насилство во Карпош

На 17.05.2022 во 16.40 часот во Полициската станица Карпош, жител на населбата Карпош пријавил дека едно лице ја допирало по телото неговата ќерка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

18.05.2022 - 16:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега