Пријовиќ со емотивна порака му го честиташе роденденот на сопругот

Aлександра Пријовиќ веќе една година ужива во бракот со Филип Живојиновиќ со кој годинава го доби синот Александар.

Таа неретко во јавноста ги покажува емоциите кон сопругот, а сега тоа го направи пак со посебен повод.

Филип денес слави роденден, па Александра му упати честитка и преку социјалните мрежи.

-Среќен роденден љубов. Те сакаме Александар и јас, напиша Пријовиќ под фотографијата на која се таа и Филип.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Srecan rodjendan ljubavi. Volimo te Aleksandar i ja @carpediem_fbz

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on Aug 18, 2019 at 3:26pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 20:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега