Проговори Ѕвонко од Богданци: За едно чоколадо ми го уништија семејството

Ѕвонко од Богданци конечно проговори. По серијата видеа кои сопственикот на една продавница во Богданци ги објави на YouTube и на кои според  него се гледа Ѕвонко како краде, човекот реши да се отвори за Вест. Освен што му го објавил името на видео сервисот, сопственикот залепил и лист на вфатата на својата продавница предупредувајќи ги своите муштерии, дека секој кој ќе биде фатен како краде, ќе може да се гледа на интернет. 
Ѕвонко за весникот вели дека поради тоа му се растурило семејството.
Целата приказна прочитајте ја во електронското издание на Вест

20.11.2013 - 22:24

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега