Пронајден малолетникот од Скопје кој беше пријавен за исчезнат

 

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 10:50 часот во Полициската станица Карпош, 41-годишниот Ф.С. од Скопје пријавил дека неговиот син, 14-годишниот Е.А., кој на 28.03.2020 го имал пријавено дека се оддалечил од домот, се вратил дома.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.03.2020 - 10:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега