Пронајден штипјанецот кој беше пријавен за исчезнат

Министерството за внатрешни работи информирае дека вчера по преземени мерки и дејствија од страна на полициски службеници, пронајден е 67-годишниот Д.И. од Штип. Како што соопшти полицијата, на 23.01.2021 во 10:30 часот во СВР-Штип, од страна на неговата сопруга А.И.(45) било пријавено дека се оддалечил од домот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2021 - 16:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега