Пронајден скопјанец кој бил пријавен за исчезнат

 

Скопјанец кој бил пријавен за исчезнат од неговиот син, бил пронајден во скопско.

- Вчера во околу 13:00 часот во село Смилковци, скопско, полициски службеници од СВР Скопје го пронашле Ј.Ц.(79) од Скопје, за кого на 18.02.2020 во СВР Скопје неговиот син Г.Ц.(47) пријавил дека се оддалечил од семејниот дом - информира МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.02.2020 - 18:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега