Разголеми во базен: Лика и Филип ја објавија „Тешко мене со тебе“ (ВИДЕО)

 

Водителката Лила Филиповска и пејачот Филип Пешевски ја објавија „Тешко мене со тебе“  заедно со видео записот.

Погледнете:

16.06.2021 - 23:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега