Разоткриена: Ова е девојката на српската премиерка Ана Брнабиќ, во врска се 8 години

 

Премиерката на Србија осум години е во врска со докторка, постојано вработена во Клиничкиот центар на Србија, дознава српски Курир.

Весникот донесува детали за тоа која е Милица Ѓурѓиќ, докторка која веќе осум години е во стабилна врска со српската премиерка Ана Брнабиќ, како тие се запознале но и што се променило во нивната врска откако Ана е на чело на српската влада и како ќе изгледа нивниот живот по преселувањето во луксузната вила на Дедиње.

 

 

 

25.09.2017 - 22:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа