Сајкоски: Поделбите ќе завршат, СДСМ ќе биде поразена

Поделбите ќе завршат, СДСМ ќе биде поразен, за сите добронамерни граѓани вратата на генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ е отворена, напиша генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ на Фејсбук.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.10.2020 - 16:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега