Салото на стомакот ќе се стопи и ќе останат „плочки" - Рецепт кој го погледнаа три милиони

 

 

Ви нудиме коктел за слабеење, со кој салото се топи, особено во пределот на стомакот и бутовите. Ви требаат:

  • 1 цвекло
  • 2-3 моркови
  • 4-5 стапчиња целер
  • 1 рака спанаќ
  • 1 јаболко
  • 1 краставица
  • 2 роткви
  • 1 корен од ѓумбир
  • 1 лимон

 

Се убаво се мие и чисти, се става во соковник или блендер и се пие. 

 

Извор: Готви.мк

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.08.2019 - 11:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега