Само што му почнала смената, му се нафрлил: Рано наутро претепан вработен во угостителски објект

На 18.08.2022 во 09.00 часот Д.Г.(38) од Струмица пријавил дека околу 07.30 часот во угостителски објект во Струмица во кој работел, бил физички нападнат од К.Н., информираат од МВР.

Се работи на расчистување на случајот, додаваат оттаму.

19.08.2022 - 16:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега