Самоубиство: Маж скокна од балкон во скопски Карпош 4

Маж извршил самоубиство скокајќи од балкон во зграда во скопската населба Карпош4, дознава Press24 од очевидци.
Според информациите, соседите го забележале безживотното тело на мажот пред зградата.
Нема информации кои се причините за самоубиството.
Соседите велат дека бил семеен човек, татко на 2 деца.
Од МВР нема информации за овој случај.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 14:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега