Се мажи славната актерка: Трета среќа по два разводи

Актерката Скарлет Јохансон се мажи за својот партнер Колин Џаст.

Веста за свршувачката на Скарлет и Колин за странските медиуми ја потврди портпаролот на актерката, за која ова ќе биде трет брак, додека актерот и сценарист на лидиот камен ќе застане за првпат.

Веста за нивната врска во јавноста се појави во 2017 година кога беа видени како страсно се прегрнуваат на едно случување.

Скарлет пред врската со Колин беше мажена за францускиот новинар Ромен Доријак со кој има двегодишна ќерка, а потоа беше мажена со актерот Рајан Рејнолдс.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.05.2019 - 19:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега