Се најавува ново невреме - Временската до крајот на јули полна пресврти

По невремето кое пустошеше во Македонија следи сончев ден, па од утре пак дожд и невреме.

Ова е временската за цел месец јули според Accuweather.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2019 - 12:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега