Се огласи ќерката на Македонецот кој вчера беше пронајден починат

Александар Јошески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата завчера попладне,  за жал, синоќа беше пронајден починат.

На Фејсбук се огласи и неговата ќерка, која го објави и апелот за пронаоѓање на овој човек, но потрагата заврши кобно.

-Го пронајдовме. Ви благодарам на сите за помошта. Бог да го прости, не е повеќе меѓу нас, напиша Ана Марија Јошеска.

23.02.2024 - 10:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега