Се огласи мајката на Богдана: Нека ја разгалуваат Вељко и Цеца, јас немам таква намера

Неколку десетина дена по свадбата на Вељко и Богдана впечатоците слегнаа а се огласи и мајката на Богдана, Данијела.

- Сите впечатоци за свадбата слегнаа, прелета се и беше преубаво. Што се однесува на бебето, нека биде живо и здраво мене не ми е важно дали ќе биде момче или девојче. Сите кои имаат внучиња велат дека тоа е посебно чувство, о веројатно имаат повеќе време да им се посветат од тоа што јас ќе имам можност- вели таа.

Освентоа таа вели дека иако е бремена нејзината ќерка таа не ја размазува.

- Богдана нема никакви проблеми во бременоста, не ја разгалувам многу. Нека ја разгалуваат Цеца и Вељко. Јас не сум размазена, па не е ни таа, но сега има соруг па тој нека и угодува и размазува- рекла Данијела.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.12.2019 - 19:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега