Се ожени поранешното момче на Цеца и Наташа Беквалац

Се ожени Владимир Вуксановиќ (31) со згодната Латиноамериканка со која беше во врска околу една година.

Парот според српските медиуми се венчал пред два дена во Белград и тоа во кругот на најтесното семејство и најблиските пријатели.

Неговата убава сега веќе сопруга е бремена па парот морал што поскоро да се венча.

Инаку тој на јавноста и ја претстави новата девојка минатиот септември додека парот беше на летување во Грција.

За потсетување Владимир се прослави во реалното шоу „Срвајвер“, а потоа беше во кратка врска со Цеца и Наташа Беквалац.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

#seaside #greece #vacation

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on Oct 20, 2019 at 9:49am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.10.2019 - 10:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега