Се појави домашно видео на Станија

Станија Добројевиќ често ги предизвикуваше цимерките со нејзиното однесување.

Но, на социјалните мрежи кружи видео од Станија од младоста, додека уште немаше ставено силикони.

Старлетата пред камера игра во жешка долна облека.

07.03.2020 - 15:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега