Се појави на сцена речиси гола: Карлеуша гаќичките ги заборавила дома (видео)

Карлеуша се појави на настап на фестивал, а на сцена се појави речиси гола, со бели ремени околу телото, а на главата имала голем  моден детаљ кој потсетуваше на мраз.

Таа одбрала бел костим на кој што речиси е полу гола, а судејќи и по фотографиите, изгледа и гаќичките си ги заборавила дома.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Let’s get it#ulaz #backstage

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jul 11, 2019 at 10:51pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 09:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега