Се сеќавате на Екрем? Ова е неговиот син по кој лудуваат жените (ФОТО)

Се сеќавате на Екрем Јевриќ, пејач кој во регионот стана познат по песната „Куча, посо“ и учествуваше во релаити шоуто „Фарма“ со своите приказни и песни ја засмејуваше јавноста.

Тој неодамна почина по срцев удар во Њујорк, а зад себе остави четири сина и сопругата,но еден од нив посебно се издвојува.

Имено тој е миленик на жените и често го покажува своето тело на социјалните мрежи.

Синот на Екрем, Ведран работи како обезбедување.

Иако многумина велат дека личи на својот татко, други велат дека немаат никаква сличност.

Што мислите вие?

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.05.2019 - 13:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега