Се запали автомобил во Ѓорче Петров - МВР со детали

На 14.01.2022 во 00.05 часот Б.С.(46) од Скопје пријавил дека на 13.01.2022 околу 23.55 часот на подрачјето на Ѓорче Петров настанал пожар на неговото патничко возило „киа“, со скопски регистарски ознаки.

Од страна на екипа од Бригадата за противпожарна заштита Скопје пожарот бил изгаснат.

Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од СВР Скопје.

 

14.01.2022 - 15:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега