Се запали куќа во скопско Црниче

На 29.03.2023 во 04.59 часот во СВР Скопје било пријавено дека во куќа на ул.„Црниче“,  сопственост на С.С.(47), настанал пожар, информираат од МВР.

Пожарот е изгаснат од противпожарната единица Скопје. Увид ќе биде извршен од екипа од СВР Скопје.

29.03.2023 - 17:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега