Се зборуваше дека Ана и Дарко Лазиќ се во лоши односи и дека тој заборавил на ќерката - пејачката откри се

Ана Севиќ на едно случување кратко искоментирала каков однос има со поранешниот сопруг Дарко Лазиќ. Покрај разните градски приказни, поранешниот пејачки пар е во добри односи и се труди така и да остане. Иако често се зборува за тоа како се на воена нога, таа со насмевка на лицето истакнала дека тоа воопшто не е точно.

„Фала му на Бога се е како што треба3, изјавила Ана, па додала: „Се е спротивно од она што се пишува, освен позитивните работи, секако“, заклучила таа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.09.2019 - 19:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега