Семејна драма: Кумановец го претепал својот татко

Љ.М.(57) од Куманово вчера пријавил дека истиот ден околу 01.00 часот во неговиот дом во Куманово бил физички нападнат од неговиот син Б.М.(31).

Љ.М. бил пренесен во Општата болница Куманово за укажување на лекарска помош.

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.03.2020 - 14:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега