Силјановска навива: Напред Вардар!

Кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова, денеска навива за Вардар, па сподели фотографии од натпреварот во јане Сандански.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.04.2019 - 20:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега