Сите погледи вперени кој неа: Северина го покажа совршениот задник (ФОТО)

Северина во моментов е на заслужен одмор во Бодрум, а од таму ги израдува фановите со фотографија во костим за капење .

Имено Северина позираше во едноделен костим за капење, а во преден план дојде нејзиниот задник.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Summer time#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on Jul 10, 2019 at 4:25am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.07.2019 - 22:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега