Скандал на Ибица: Меси нападнат, интервенирало обезбедувањето (ВИДЕО)

Лео Меси заедно со Суарез, Фабрега и Жорди Алба како и нивните сопруги се на летување на Ибица, но Аргентинецот синоќа имаше проблем.

За време на концерт на Ибица, Меси бил нападнат од неколку луѓе, причината се уште не е позната.

На интернет се појави снимка од обезбедувањето како интервенира и се обидува да го заштити фудбалерот на Барселона.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.07.2019 - 10:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега