Скопјанец нападнал полицајци во полициска станица


Вчера околу 11.30 часот во Полициската станица Бит Пазар, полициски службеници го лишиле од слобода К.С.(33) од Скопје затоа што во станицата физички нападнал полициски службеници при извршување службени дејствија.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветна пријава.

16.04.2024 - 16:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега