Скопјанец нападнат од својот колега

30-годишен скопјанец, пријавил дека бил физички нападнат од негов колега. 

Имено, скопјанецот случајот го пријавил вчера (29.11.2022), во 22.30 часот, во Полициската станица Центар, информираат од МВР.

-На 29.11.2022 во 22.30 часот во Полициската станица Центар, И.В.(30) од Скопје пријавил дека околу 21.20 часот во објект на бул.„Гоце Делчев“ во Скопје бил физички нападнат од неговиот колега А.С. - соопштија од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

30.11.2022 - 16:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега