Скопјанец претепан во кафеана во Јурумлери

Во текот на вчерашниот ден 36- годишен скопјанец бил претепан во ресторан, од две лица кои ги познавал.

Имено вчера во 23 часот и 35 минути во СВР Скопје, 36- годишниот А.Ш од село Јурумлери, скопско, пријавил дека истиот ден во 23 часот и 15 минути во ресторан во село Јурумлери бил физички нападнат од две лица кои ги познавал.

По целосно документирање на случајот против сторителите ќе бидат поднесени соодветни поднесоци.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2019 - 15:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега