Скопјанец пронајден мртов покрај пат

 

Маж бил пронајден мртов вчера во 16:00 покрај пат во село Рогачево,тетовско. Како што информира МВР, кај 67-годишниот Г.К. од скопје пд страна на лекар била констатирана смрт, без траги на насилство. Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Тетово, а по наредба на јавен обвинител, телото на починатиот е предадено за обдукција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.10.2019 - 16:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега