Скопјанец си го силувал синот во куќа во Дебар

 

Момче било силувано од својот татко во куќа во Дебар.

Имено, вчера во 15:15 часот во Полициската станица Дебар, 50-годишна жена пријавила дека во периодот од 14.07. до 04.08.2019 во куќа во Дебар нејзиниот поранешен сопруг С.Ј. од Скопје, извршил полов напад над нивниот син, информира МВР.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 16:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега