Скопјанец среде бел ден претепан во Старата чаршија

Скопјанец среде бел ден бил нападнат во угостителски објект во Старата скопска чаршија.

МВР информира дека вчера во 15 часот и 30 минути 22-годишниот М.С. од Скопје пријавил дека истиот ден околу 13,30 часот во угостителски објект во Старата чаршија бил физички нападнат од Б.Г. 

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 18:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега