Скопјанка нападнала 18-годишно девојче на паркингот на Водно

МВР информираше дека изминатата ноќ во 01:45 часот во СВР Скопје, 18-годишната А.Ќ. од Скопје пријавила дека околу полноќ на паркинг на Средно Водно во Скопје била физички нападната од 32-годишната Е.Е.

Сочинет е записник за констатиран прекршок по член 12 од Законот за прекршоците против јавниот ред и мир. 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.09.2020 - 17:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега