Скопјанка од фабрика итно пренесена на Клиника

Во 17.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ била донесена повредена 50-годишната О.К. од Скопје, вработена во фабрика.

Таа се здобила со тешки телесни повреди на работното место. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2020 - 14:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега