Слаткар: Нема да правам мекици за бебето, тоа се залудно потрошени пари


Неодамна Марко Маринковиќ - Слаткар и неговата поубава половина Сања, објавија на Инстаграм дека го очекуваат својот прв наследник.

Тоа беше и повеќе од доволно екипата на Бекстејџ да отиде и поразговара со идниот татко, кој што вели дека мекици нема да има бидејќи тоа се залудно потрошени пари.

Погледнете што друго кажа Слаткар за бебето и Сања:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.01.2020 - 14:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега