Сообраќајка го затвори патот Крива Паланка-Куманово

Од 15 часот и 15 минути поради сообраќајна незгода сообраќајот на магистралниот пат Крива Паланка-Куманово кај населба Ѓрамаге е во прекин во двата правци.

Засега нема детали дали има повредени лица.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.09.2019 - 15:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега