Сообраќајка на патот Берово – Струмица, сообраќајот е затворен во двата правци

Патниот правец Берово – Струмица е затворен за сообраќај во двата правци, соопшти АМСМ.

Од 16:20 часот патниот правец Берово – Струмица е затворен за сообраќај во двата правци, поради случена сообраќајна незгода.

20.06.2024 - 16:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега