Сообраќајот во целосен прекин- сообраќајка кај Крива Паланка-Куманово

Поради случена сообраќајна незгода на магистралниот пат Крива Паланка-Куманово кај населба Ѓрамаге во прекин е сообраќајот во двата правци.

Како што инфомрира АМСМ, сообраќајот е во прекин од 15:15 часот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.09.2019 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега