Сораја за добро утро: Старлетата со разголена задница од хотелската соба (ВИДЕО)

Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ продолжува со споделување на провокативни фотографии и видеа на својот Инстаграм профил. На старлетата голотијата и е како „добро утро“, па затоа овој пат и буквално во такво издание им посака на своите следбеници да им почне денот.

На видеото со кое ги израдува, Сораја е сликана разголена покрај масата сервирана за појадок, чија огромна заоблена задница во танга гаќички се рефлектира во одразот на металниот капак кој го покрива појадокот.

„Појадок и љубов“ – напишала старлетата покрај видеото кое очигледно е снимено во некоја од скапите хотелски соби.

 
 
 
View this post on Instagram

Breakfast and love ..

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Mar 9, 2020 at 4:53am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.03.2020 - 09:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега