Српскиот актер проговори за соработката со Џоли и Пит и откри што му подариле

 

Бранко Ѓуриќ Џуро проговори за соработката со Џоли и за подарокот кој го доби од неа.

Тој имал можност да соработува со Џоли ,па почнале и да се допишуваат на меил.

„Почнаве да се допишуваме и да соработуваме околу сценариото, Бред беше многу фин и ме прашуваше за животот на балканот“ рекол Џуро.

„За 50 роденден му подарила гитара. Таа сака музика, а на неа напишала посвета: Драг мој Бранко, ја сакам твојата музика, го сакам сето ова.Морам ќесто да свирам на неа за да се сконцентрирам.рекој тој.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.04.2019 - 11:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега