Српскиот водител добива закани: „Ќе ја убиеме твојата мајка во количка"

Милан Милошевиќ, српскиот новинар, водител и учесник во Задруга, добива закани за неговата мајка.

- Преживувам нешто што итно треба да се искорени и осуди. Ме навредуваат по сите основи, ми се закануваат, и не ме допре додека не почнаа да се закануваат на мојата мајка, вели тој.

Заканувачите по социјалните мрежи му се заканиле дека ќе му ја убијат мајката во количка.

- И се закануваа со убиство уште во болничката соба во која лежеше лани, вели тој, пренесува српскиот Курир.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2020 - 08:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега