Српските демонстранти знаат како да се забавуваат: Кој не скока, тој е Вучиќ (ВИДЕО)

Неколку стотина демонстранти кои вечерва излегоа на улиците во Белград во еден момент застанаа и направија своевидна „забава“ и почнаа сите да скокаат и да скандираат.

Тие со дигнати раце извикуваа: „Кој не скока, тој е Вучиќ“.

08.07.2020 - 22:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега